04 Apr 2022

Komt u ons team versterken?

Deel dit artikel:

Ter uitbreiding van ons team zoeken wij, voor onze locatie in Sliedrecht, een enthousiaste allround stalmedewerk(st)er (20 jaar of ouder). 
 

Iemand die van aanpakken weet, houd van paarden, verantwoordelijkheidsgevoel heeft, zelfstandig kan werken maar ook een teamplayer is. Fulltime of parttime (vanaf 20 uur). In overleg ook weekenden inzetbaar is. Intern is mogelijk. 

De werkzaamheden zijn divers en bestaan met name uit paarden in molen en paddocks zetten, trainen van de jonge paarden aan de longeerlijn, voeren, stalwerkzaamheden en het ondersteunen van onze ruiters en dierenarts. 
 

Voor meer informatie kunt u bellen naar 0184-208520 of stuur uw CV en motivatiebrief naar info@blackhorses.nl! 

Deze website maakt gebruik van Cookies. Zo kunnen we er voor zorgen dat uw surfervaring nog aangenamer wordt gemaakt.
Meer weten?